بازرگانی کیمیا | تهیه و توزیع مواد شیمیایی

شرکت بازرگانی کیمیا

صادرکننده و واردکننده مواد اولیه شیمیایی


شرکت کیمیا شیمی پایدار یکی از بزرگترین و قدرتمندترین شرکت های بازرگانی مواد اولیه شیمیایی در تجارت بین الملل است که با بهره گیری از تجارب بسیار در عرصه ی صادرات و واردات مواد اولیه شیمیایی و راه کارهای حمل و نقل مناسب و به صرفه در طی سالیان متمادی  توانسته است خود را در زمره ی پیشتازان این حرفه قرار دهد .

اهداف اصلی این شرکت در بازار داخلی ، تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع و در بخش بازرگانی خارجی تامین سریع و مقرون به صرفه  از اقصی نقاط جهان است .

این شرکت با استفاده از پرسنلی مجرب ، متعهد و متخصص و مسلط به بروزترین روش های تجارت بین الملل و داخلی موفق به کسب حداکثر میزان رضایت مندی مشتریان خود در زمینه های واردات ، صادرات ، ترخیص ، حمل و نقل کالا و ارایه ی مناسب ترین راه کارهای مقرون به صرفه بر اساس آخرین تغییرات قوانین بین المللی و داخلی گردیده است..

شرکت کیمیا شیمی پایدار در فروش بسیار متخصص وحرفه ای است ، و قابلیت فروش مواد اولیه با کیفیت جهانی در بازار ایران را دارد .

 

 

مهندسین و کارشناسان فنی و علمی شرکت برای پاسخگوئی هرگونه سوال یا مشکل به وجود آمده در زمان استفاده از مواد اولیه ، در اولین تماس به مشتریان آماده هستند .

مدیریت متمرکز، نیروهای متخصص و با تجربه، توانمندی اطلاعاتی با استقاده از آخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی و گمرکی، این بازرگانی را قادر ساخته تا به خوبی و در مناسب ترین زمان ممکن هرگونه عملیات تجاری (واردات، صادرات ، ترخیص و مشاوره) را تحت پوشش خود قرار دهد.

02177738301