درباره بازرگانی کیمیا شیمی پایدار

شرکت بازرگانی کیمیا صادرکننده و واردکننده مواد اولیه شیمیایی شرکت کیمیا شیمی پایدار یکی از بزرگترین و قدرتمندترین شرکت های بازرگانی مواد اولیه شیمیایی در تجارت بین الملل است که با بهره گیری از تجارب بسیار در عرصه ی صادرات و واردات مواد اولیه شیمیایی و راه کارهای حمل و نقل مناسب و به صرفه در طی سالیان متمادی توانسته است خود را در زمره ی پیشتازان این حرفه قرار دهد .
اهداف اصلی این شرکت در بازار داخلی ، تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع و در بخش بازرگانی خارجی تامین سریع و مقرون به صرفه از اقصی نقاط جهان است . این شرکت با استفاده از پرسنلی مجرب ، متعهد و متخصص و مسلط به بروزترین روش های تجارت بین الملل و داخلی موفق به کسب حداکثر میزان رضایت مندی مشتریان خود در زمینه های واردات ، صادرات ، ترخیص ، حمل و نقل کالا و ارایه ی مناسب ترین راه کارهای مقرون به صرفه بر اساس آخرین تغییرات قوانین بین المللی و داخلی گردیده است.
شرکت کیمیا شیمی پایدار در فروش بسیار متخصص وحرفه ای است و قابلیت فروش مواد اولیه با کیفیت جهانی در بازار ایران را دارد . مهندسین و کارشناسان فنی و علمی شرکت برای پاسخگوئی هرگونه سوال یا مشکل به وجود آمده در زمان استفاده از مواد اولیه ، در اولین تماس به مشتریان آماده هستند . مدیریت متمرکز، نیروهای متخصص و با تجربه، توانمندی اطلاعاتی با استقاده از آخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی و گمرکی، این بازرگانی را قادر ساخته تا به خوبی و در مناسب ترین زمان ممکن هرگونه عملیات تجاری (واردات، صادرات ، ترخیص و مشاوره) را تحت پوشش خود قرار دهد.


 

چشم انداز کیمیا شیمی پایدار

بازرگانی کیمیا در سال 1387 در زمینه بازرگانی شروع به فعالیت نموده است. این شرکت با بهره مندی از تیم متخصص و قوی به عنوان، پیشروترین شركت تامين کننده مواد شیمیایی با رعايت خط مشي و اهداف خود درصدد ‏است تا با ارائه با کیفیت ترین مواد اولیه شیمیایی ، در قالب استانداردهاي بين المللي باشد و به دنبال گسترش روابط خود با ‏صنعت های مرتبط مي باشد.‏
شركت با افتخار اعلام مي دارد، با بیش از یک دهه فعاليت در زمينه هاي مختلف تجارت بین الملل و همکاری با كارخانه ها و كليه ‏صنايع وابسته مرتبط بوده و تمام توان خود را براي ارائه ي بهترين ها به كار مي بندد.‏ استراتژی شرکت از ابتدای شروع فعالیت بازرگانی کیمیا ارائه خدمات تخصصی و مستمر و محیا کردن خواسته های کارخانه های تولیدی و سایر شرکت ها جزو فعالترین شرکت ها در زمینه مواد اولیه شیمیایی بوده است.
از دیگر طرح های پیش رو شرکت ترویج و گسترش دانش فنی در زمینه های مختلف صنعت شیمیایی و برقراری ارتباط بین کارخانجات و صنایع مرتبط میباشد. استراتژی ساختاری شرکت کیمیا شیمی پایدار -قرار گرفتن جزو ده شرکت برتر بازرگانی مواد شیمیایی است. که این امر نیازمند تلاش شبانه روزی کلیه کارکنان این مجموعه میباشد.
خدمات بازرگانی مشاوره در زمینه دانش فنی و واردات مواد اولیه صنعت عظیم مواد شیمیایی به کار گیری از نیرو های متخصص در زمینه تجارت خارجی و ارائه بهترین راهکارها برای سود دهی بیشتر مشتریان اهداف شرکت لبخند و رضایت مشتری از همکاری متقابل پشتیبانی مداوم تایید مشتری از تمام مراحل کاری توسعه کسب کار مشتریان ما جزو اصلی ترین اهداف شرکت کیمیا شیمی پایدار میباشد.


 
 
 

پیام مدیر عامل

این شرکت با استفاده از پرسنلی مجرب ، متعهد و متخصص و مسلط به بروزترین روش های تجارت بین الملل و داخلی موفق به کسب حداکثر میزان رضایت مندی مشتریان خود در زمینه های واردات ، صادرات ، ترخیص ، حمل و نقل کالا و ارایه ی مناسب ترین راه کارهای مقرون به صرفه بر اساس آخرین تغییرات قوانین بین المللی و داخلی گردیده است.. مهندسین و کارشناسان فنی و علمی شرکت برای پاسخگوئی هرگونه سوال یا مشکل به وجود آمده در زمان استفاده از مواد اولیه ، در اولین تماس به مشتریان محترم می باشد . مدیریت متمرکز، نیروهای متخصص و با تجربه، توانمندی اطلاعاتی با استقاده از آخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی و گمرکی، این بازرگانی را قادر ساخته تا به خوبی و در مناسب ترین زمان ممکن هرگونه عملیات تجاری (واردات، صادرات ، ترخیص و مشاوره) را تحت پوشش خود قرار دهد.

استعلام قیمت