محصولات

مواد شیمیایی صنعتی


مواد شیمیایی موادی هستند که ترکیب شیمیایی و ویژگیهای ثابت و مشخصی دارند.مواد شیمیایی صنعتی با توجه به گریدهایی که دارند در صنایع مختلف از جمله صنایع مواد شوینده، صنایع نساجی، مواد غذایی، مواد دارویی، صنایع فولاد و ذوب آهن، پزشکی و داروسازی، کشاورزی کاربردهای فراوانی دارند.

کاربردهای مواد شیمیایی صنعتی

قیمت مواد شیمیایی صنعتیبنزو تری آزول

بنزو تری ازول جزء مواد شیمیایی است که به عنوان لیگاند جهت تشکیل کمپلکس استفاده می شود و در صنعت کاربردهای بسیاری دارد که رایج ترین آن جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی فلزات است

مطالعه بیشتر

تولیل تری آزول

تولیل تری آزول مهارکننده خوردگی موثر برای مس و آلیاژهای آن است. این ماده برای سیستم هایی که فلزات در تماس مداوم با مایعات بوده و احتمال زنگ زدگی آن ها بالاست، مناسب است.

مطالعه بیشتر
 

مواد شیمیایی خوراکی


ترکیبات شیمیایی به دلایل مختلفی مانند افزایش زمان ماندگاری، تنظیم اسیدیته، ایجاد تغییر در رنگ، بو و مزه، بهبود بافت و شکل و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربردهای مواد شیمیایی خوراکی

قیمت مواد شیمیایی خوراکیکافئین پودری

از آنجا که کافئین نوعی ماده روانگردان و تحریک کننده روانی بشمار می رود، از آن بیشتر برای بهبود هوشیاری ذهنی استفاده می شود. همچنین باعث تحریک مغز، بالا بردن روحیه و کاهش خستگی می شود

مطالعه بیشتر

اسید سیتریک

اسید سیتریک در طیف وسیعی از صنایع ازجمله صنایع غذایی، داروسازی، آرایشی و بهداشتی، مواد نگهدارنده در صنایع غذایی، آبکاری مس، صنایع شیمیایی، رنگ و چاپ و ... به عنوان یک عامل موثر وجود دارد.

مطالعه بیشتر
 

مواد شیمیایی آزمایشگاهی


مواد شیمیایی آزمایشگاهی از مهم ترین محصولات و لوازم آزمایشگاهی مورد نیاز برای هر آزمایشگاهی به شمار می آید. مواد شیمیایی آزمایشگاهی در انواع آزمایشگاه ها به عنوان یکی از اصلی ترین مواد مورد استفاده به حساب می آیند. به طور کلی می توان گفت که تمام وسایل و دستگاه های آزمایشگاهی معمولا برای آنالیز و تجزیه تحلیل اجزای سازنده یک ماده شیمیایی خاص با عناصر معلوم و مشخص به کار می روند.

کاربردهای مواد شیمیایی آزمایشگاهی

قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی


 
استعلام قیمت