بیشترین کالای وارداتی در سال ۹۹

واکنش های شیمیایی در زندگی روزمره
04/02/1400
قیمت امولسیفایر خوراکی
امولسیفایر خوراکی چه تاثیری بر محصولات پختی دارد؟
12/02/1400
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران با بیان اینکه وضعیت صدور کارت بازرگانی در سال ۱۳۹۹ نسبت به سال ۱۳۹۸ تغییر محسوسی نداشته، گفت که مهمترین کالاهای وارداتی ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه واحدهای تولیدی و کالاهای اساسی بوده است.
یدالله صادقی از صدور و تمدید ۱۲ هزار و ۷۲۹ کارت بازرگانی در سال ۱۳۹۹ خبر داد.
به گفته وی طی سال ۱۳۹۹ تعداد ۲۰۶۳ کارت بازرگانی صادر و ۱۰ هزار و ۶۶۹ کارت تمدید شده که در مجموع در مقایسه با سال ۱۳۹۸ تغییر محسوسی نداشته است.
همچنین رئیس سازمان صمت استان تهران درباره وضعیت ثبت سفارش‌ها گفت: سال گذشته تعداد ۶۶ هزار و ۳۵۷ پرونده ثبت سفارش کالا به ارزش ۱۹ میلیارد و ۲۹۸ میلیون یورو به سیستم سازمان صمت استان تهران وارد و به ۱۰۰ درصد آن رسیدگی شده که ۷۲ درصد پرونده‌ها به ارزش ۱۳ میلیارد و ۶۷۰ میلیون یورو مورد تایید قرار گرفته است.
به گفته این مقام مسئول مهمترین کالاهای وارداتی در سال گذشته ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه واحدهای تولیدی و کالاهای اساسی مورد نیاز کشور بوده است.

ایجاد بیش از ۱۳هزار شغل در تهران
وی همچنین با بیان اینکه درسال ۱۳۹۹ تعداد ۳۷۷ فقره پروانه بهره برداری ناشی از توسعه با ظرفیت اشتغال بیش از ۱۰هزار نفر و ۱۵۳ فقره پروانه بهره برداری ایجادی با اشتغال بیش از ۳۰۰ نفر دراستان تهران صادر شده، تصریح کرد: دراین بازه زمانی تعداد ۵۵ مجوز طرح توسعه نیز صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۲ درصد افزایش داشته است.
صادقی از رشد ۸۹ درصدی در صدور جوازهای تاسیس خبر داد و گفت: درسال ۱۳۹۹ تعداد ۲۰۰۰ جواز تاسیس با پیش بینی اشتغال ۷۶ هزار نفر صادر که به نسبت مدت مشابه ۸۹ درصد رشد داشته است. تعداد طرح های در دست اجرای استان نیز ۵۳۱ طرح با پیش بینی سرمایه گذاری بالغ بر ۶۶ هزار میلیارد ریال و اشتغال ۲۱ هزار و ۶۰۰ نفر است که احتمالا در سال جاری شاهد افتتاح و بهره بردای این طرح‌ها خواهیم بود.

منبع : www.isna.ir
 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

Comments are closed.

استعلام قیمت